Kniha návštěv

Datum: 20.05.2019

Vložil: Maruška S.

Titulek: Honzik S.

Chtěla bych moc poděkovat nadaci za zaplacení důležitého očkování pro Honzika,veliké díky hlavně Klárce,všem sponzorům,dárcům.maminka Maruška S. a Honzik

Datum: 16.03.2021

Vložil: Maruška a Honzik

Titulek: Re: Honzik S.

Moc děkujeme a rádo se stalo.

Datum: 06.05.2013

Vložil: Jana Petráková

Titulek: Lucinka

Dobrý večer,
dnes dorazil dárek od vaší skupiny. Děkujeme. Moc nás potěšilo, že jste na nás nezapomněli.
Lucinka již absolvovala svůj první pobyt v Klimkovicích na Klim Therapy. Byly to 4 týdny dřiny a makání i pláče. Ale začínají se projevovat výsledky. Luca začala válet sudy a psychicky se posunula dopředu. Umí odpovědět asi na deset otázek. Říká ahoj svým vlastním způsobem a když má dobrou náladu a chce se jí tak posílá pusinky :-)
Před minulou neděli oslavily prďoliky už dva roky. Nemohu uvěřit, že to tak letí minutu bych z toho nevyměnila jsem ráda, že tu s náma Lucinka je i když někdy je to hodně těžké.
Děkujeme za vaši podporu a držíme pěsti v dalších aktivitách pro jiné děti které potřebují vaši pomoc.
Jana Petráková maminka Lucinky
Chtěla jsem vložit pár fotek, ale nevím jak :-( tak vás odkáži na FCB.víčka pro lucku tam dávám fotky Lucinky. Opatrujte se a děkujeme.

Datum: 16.05.2013

Vložil: Anděl

Titulek: Re: Lucinka

Dobrý den Jani, my děkujeme Vám. Jen díky Vaší Lucince, jsme se dopracovali až sem. Jsme moc rádi, že můžeme pomáhat jak jen to jde. Nás samozřejmě moc těší, že Lucinka dělá pokroky a držíme jí pěstičky, aby se zlepšovala ještě víc. Pokud se budete chtít podělit o nějaké fotečky Lucinky a Adélky můžete nám zaslat na andelebezkridel@gmail.com a my je velice rádi zařadíme do alba.

Datum: 06.04.2013

Vložil: Milan

Titulek: Je fajn, že jste..

Fandím Vám, jste fajn lidičky.

Datum: 26.04.2013

Vložil: Anděl

Titulek: Re: Je fajn, že jste..

Dobrý den Milánku, moc vám děkujeme, ale bez Vás všech by to nešlo :D My děkujeme všem co se také snažíte pomáhat. Vaši Andělé

Přidat nový příspěvek