Radimek

 

Radimek se narodil jako zdravý chlapeček, ale vše se změnilo 6. den po porodu, kdy dostal epileptické záchvaty, kvůli kterým jsme museli pobývat v nemocnici ČB, následně nás převezli na pražskou neurologii. Tam mu byla diagnostikována vývojová vada mozku, pravostranná hemiparéza a opožděný psychomotorický vývoj.

Radim je veselý sedmiletý chlapec. Rád jezdí na tříkolce a miluje plavání a jízdu na koni. Mentálně je na úrovni mezi 2 až 3 roky, ale snažíme se ho naučit co nejvíce, a věříme, že do budoucna bude zvládat základy sebeobsluhy. Navštěvuje školku v Arpide v Českých Budějovicích, kde má v rámci dne i rehabilitace (logopedie, ergoterapie, fyzioterapie, atd.), což mu velice pomáhá ve vývoji kupředu.

 

Veškeré procedury jsou velice nákladné a jsme mimo jiné odkázáni na solidaritu spoluobčanů. Radimka můžete podpořit i vy - vše transparentně díky Andělé bez křídel z.s. (původně Sbíráme víčka !!!)

Velice si Vaší pomocí vážíme. Už brzy na stránce pro Radimka najdete další informace. Budeme moc rádi za každého nového sledujícího, stejně jako za sdílení.

 

 

Moc děkujeme úžasným holkám ze Suicide Angels za jejich akce a příspěvky pro Radimka. Díky nim již může Radimek jezdit a zároveň rehabilitovat.