Noemi

Příběh Noemi:
 
Maminka vypráví příběh Noemi, kterou od narození trápí dětská mozková obrna
Když moje Noemi poprvé vykoukla na svět, vážila jen něco kolem půl kilogramu. Byla strašně maličká a já se o ni moc bála. Noemi ale zabojovala a dnes je z ní krásná a šikovná slečna. Životem ji však doprovází dětská mozková obrna ve formě spastické triparézy.

Noemi na jaře absolvovala operaci nohy, při níž jí lékaři zpevňovali kyčel a rovnali koleno. Pomalu se začíná zotavovat, potřebuje ale rehabilitovat více než kdy předtím. Zatím docházíme na ergoterapii, hipoterapii, plavání a rehabilitace. Noemi by ale potřebovala intenzivní rehabilitační pobyt Klim-Therapy, který si už vyzkoušela a se kterým máme skvělé zkušenosti. Díky tomuto pobytu se její operovaná noha zase pořádně rozhýbe a Noemka se bude moci zvednout z vozíku a začít zase chodit s pomocí chodítka.

Už jednou jsem prostřednictvím Patrona dětí o příspěvek na tento rehabilitační pobyt žádala, potřebnou částku se ale bohužel nepodařilo vybrat. Protože jsem ale na péči o Noemi sama a není v mých možnostech našetřit tolik peněz, prosím vás o pomoc znovu. Pojišťovny mi nepomohou a já už nemám jinou možnost, jak peníze na rehabilitace sehnat. Budu vám proto vděčná za jakýkoli příspěvek.